Yhteystiedot

Suur-Helsingin Valkonauha ry 

Luotsikatu 4 E
00160 Helsinki

Yhdistys, tiedustelut ja jäsenasiat: info@suurhelsinginvalkonauha.fi

Jäseneksi liittyminen: laita vapaamuotoinen viesti toiveestasi liittyvä jäseneksi info@suurhelsinginvalkonauha.fi

sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@suurhelsinginvalkonauha.fi

Va. toiminnanjohtaja Petra Pohjanheimo: 040 042 2053, petra.pohjanheimo@suurhelsinginvalkonauha.fi

Asumispalvelut, Liisankoti ja hajautetun asumisen tuki

Luotsikatu 4 E
00160 Helsinki

Asumispalveluiden päällikkö

Pilvi Azeem: 050 461 8012, pilvi.azeem@suurhelsinginvalkonauha.fi

Asiakasasiat: 

Liisankoti, asukasasiat: liisankoti@suurhelsinginvalkonauha.fi, 050 374 3433

Hajautettu asuminen: Tuija Jukkara 040 042 2052, tuija.jukkara@suurhelsinginvalkonauha.fi; Marita Hardèn 040 042 2993, marita.harden@suurhelsinginvalkonauha.fi

Asumispalveluiden laskutus ja muu hallinto: Pilvi Azeem 050 461 8012, pilvi.azeem@suurhelsinginvalkonauha.fi

Päihdepalvelut, Matilda-yhteisö ja Minnan talo

Kuusitie 36

04480 Järvenpää, Haarajoki

Matilda-yhteisön ja Minnan talon palveluvastaava

Anna Metsola 040 042 2041, anna.metsola@suurhelsinginvalkonauha.fi

Matildan sähköpostiosoite: matilda@suurhelsinginvalkonauha.fi

Matilda-yhteisön ja Minnan talon ohjaajat, puh: 040 042 2269

Päihdepalveluiden hallinto ja laskutus: va toiminnanjohtaja Petra Pohjanheimo, 040 042 2053, petra.pohjanheimo@suurhelsinginvalkonauha.fi


Liisankodin Facebook -sivut »