Yhteystiedot

Suur-Helsingin Valkonauha ry 

Luotsikatu 4 E
00160 Helsinki

Yhdistys, tiedustelut ja jäsenasiat: info@suurhelsinginvalkonauha.fi

sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@suurhelsinginvalkonauha.fi

Toiminnanjohtaja

Leena Lehtonen: 040 7071259, leena.lehtonen@suurhelsinginvalkonauha.fi

Asumispalvelut, Liisankoti ja hajautetun asumisen tuki

Luotsikatu 4 E
00160 Helsinki

Asumispalveluiden päällikkö

Pilvi Azeem: 050 461 8012, pilvi.azeem@suurhelsinginvalkonauha.fi

Palveluvastaava

Tuija Jukkara: 040 042 2052, tuija.jukkara@suurhelsinginvalkonauha.fi

Asiakasasiat: 

Liisankoti, asukasasiat: liisankoti@suurhelsinginvalkonauha.fi, 050 374 3433

Hajautettu asuminen: Tuija Jukkara 040 042 2052, tuija.jukkara@suurhelsinginvalkonauha.fi

Asumispalveluiden laskutus ja muu hallinto: 050 461 8012, pilvi.azeem@suurhelsinginvalkonauha.fi

Päihdepalvelut, Matilda-yhteisö ja Minnan talo

Kuusitie 36

04480 Järvenpää, Haarajoki

Päihdepalveluiden päällikkö

Petra Pohjanheimo 040 747 9421, petra.pohjanheimo@suurhelsinginvalkonauha.fi

Matilda-yhteisö palveluvastaava

Anna Metsola 040 042 2041, anna.metsola@suurhelsinginvalkonauha.fi

matilda@suurhelsinginvalkonauha.fi

Minnan talon palveluvastaava 

Janita Kuusisto 040 042 2053, janita.kuusisto@suurhelsinginvalkonauha.fi

minna@suurhelsinginvalkonauha.fi

Päihdepalveluiden hallinto ja laskutus: Petra Pohjanheimo, 040 747 9421, petra.pohjanheimo@suurhelsinginvalkonauha.fi


Liisankodin Facebook -sivut »